Možná, že nevíte...

Rozhodli jste se pro nákup nového nábytku a nejste si jistí výběrem materiálu nebo barvou? Ano, tohle je problém, který se může vyskytnout při nákupu přes internet a proto Vám navrhujeme jednoduché řešení. Napište nám o jaký typ nábytku máte zájem a my Vám po vzájemné dohodě odešleme např. vzorek moření nebo kousek potahové látky dle Vašich požadavků. Budete tak mít možnost se ujistit o správnosti výběru a nebo si vzorek porovnat s Vaším součastným vybavením.

Váháte jak správně stanovit roh sedací soupravy nebo psacího stolu? Neobávejte se! Po potvrzení objednávky s Vámi vše zkontroluje náš pracovník a ujistí si s Vámi všechny detaily objednávky.

Zajímá Vás jaká je kvalita materiálu, látek nebo kůže? Pokud ano, tak i to si můžete ověřit na zaslaném vzorku nebo odpovědí vyškoleného pracovníka.

Snažíme se pro Vás služby stále zdokonalovat tak, aby na konci byl spokojený zákazník.

Provozovatel webu, Nábytek Oregon, se sídlem Haškova 573, Česká Ves, 790 81, IČ: 01971131, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím