Jak nakupovat v našem e-shopu

Pokud jste se rozhodli pro koupi zboží v našem e-shopu a řešíte jakýkoliv problém ať už s výběrem nebo samotnou objednávkou není nic snadnějšího než nám napsat na naši emailovou adresu: info@nabytek-oregon.cz a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat a řešit s Vámi vzniklý problém. Pokud se rozhodnete řešit záležitost telefonicky, kontaktujte nás na telefonním čísle: 608 518 303 nebo další rychlou možností je online chat. Nejčastější problémy s nákupem v e-shopu:

 

 

Vyberu si správné barevné provedení a kvalitu potahového materiálu?

 - Každá obrazovka má jiné barevné rozlišení a může se tedy stát, že barva na obrazovce se liší od skutečného provedení. Pokud si nejste jisti výběrem potahové lásky nebo odstínu moření. V tomto případě se vyhneme všem problémům tím, že Vám poštou zašleme vzorek látky nebo moření dřeva. Vy takhle získáte možnost si materiál "ošahat" a prohlédnout jeho kvalitu. Po prohlédnutí vzorku bychom uvítali zaslání vzorku zpět na naši kontaktní adresu.


• Určím správně roh u nakupovaného zboží?

- Tuto otázku si pokládá velká většina nakupujících. U sedacích souprav je vždy krátký popisek s určením rohu. Každý výrobce si roh určuje podle jiných kriterií. Pokud si nejste jisti nic se neděje, objednávku s Vámi telefonicky projde náš pracovník a pozici rohu s Vámi ještě jednou pečlivě zkonzultuje tak, aby jsme předešli případné záměně.


• Nelze odeslat objednávkový formulář?

- Pokud se Vám z jakéhokoliv důvodu nedaří objednávkový formulář odeslat, tak se nic neděje, Vaši objednávku přepište se všemi údaji o objednaném zboží s Vaší plnou adresou a telefonem na naší emailovou adresu:info@nabytek-oregon.cz. Co nejdříve po doručení emailu Vás bude náš pracovník telefonicky kontaktovat a ujistí Vás o úplnosti objednávky.


Při nákupu můžete řešit ještě jakýkoliv jiný problém. Pro tento případ jsou připraveni naši proškoleni pracovníci, aby Vám ochotně a rychle pomohli zodpovědět všechny Vaše dotazy.

Provozovatel webu, Nábytek Oregon, se sídlem Haškova 573, Česká Ves, 790 81, IČ: 01971131, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím